KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815467
nr 1281 5467
Hedvig Lindby. Signerad, Blomsterstilleben. Olja på pannå, 44x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:43:59
100 kr
150 kr
200 kr